Спальня Глорія

Легендарна спальня Глорія БМФ

купити спальню глорія
Купити

Глорія – це один з найбільш вдалих проектів фабрики БМФ. Ця спальня на протязі кількох років легко била всі рекорди по продажах. В крайньому разі, така ситуація спостерігалася в Івано-Франківській області.

Вартість комплекту з шестидверною шафою уточнюйте у продавця-консультанта!

spalnya-gloriya
Глорія

Спальний гарнітур Глорія с самого початку продавався тільки комплектом з чотиридвернлю шафою. Тільки в цьому році Білоцерківська Меблева фабрика дещо удосконалила цю спальню, і сьгодні покупці мають можливість вибрати спальню Глорія з чотиридверною, або шестидверною шафою.

Розміри елементів в см ширина/висота/глибина:

 Шафа 4д  1.88  2.15  0.57
 Шафа 6д  282  2.15  0.57
 Комод  0.82  0.80  0.40
 Дзеркало  0.80  0.89  0.02
 Туалетка  1.22  0.80  0.40
Тумба нічна 0.37 0.39 0.40
Ліжко 1.79 0.60/0.81 2.02
Матрац 1.60 0.30 2.0

Спальня Глорія від УКРЮГ(БМФ) виготовляється в двох варіпнтах – з глянцевими МДФ-фасадами та з Матовими. Вся різниця в покритті фасадів. Глянцеві ще називають лакованими, тому що вони блистять наче поверхня вкрита лаком. Також на таких фасадах постійно залишаються сліди, як і на всіх лакованих меблях. Матові фасади виглядають більш простішими, та з ними легше в плані догляду.

Варіанти кольорів:

goruh-lak
Горіх лак

perluna
Перлина

venge-sv
Венге

vilha
Вільха

vishnya-lak
Вишня лак

Корпус усіх елементів спальні Глорія виготовлений з ДСП, а фасади, як вже згадувалось вище – МДФ. Усі фасади цього спального набору мають своєрідні візерунки, що дозволяє віднести цю спальню до класичних меблів.

<<<Замовити спальню Глорія>>>

Спальня з чотиридверною шафою складається з двох незалежних корпусів. Це означає, що при необхідності можна поділити цю шафу на дві окремі. Оскільки всі фасади одинакові, то можна зробити одну частину шафи з дзеркалами, а іншу без, або скомбінувати якось по іншому. З шестидверною шафою такий варіант  не получиться, оскільки якщо її розділити, то вона буде мати вигляд незакінченого виробу.

Дивіться відео:

В випадку зі спальнею Глорія виробник використав досить таки надійну фурнітуру. Це великі завіси(35) до того ж їх по чотири штуки на кожній дверці шафи. Телескопічні направляючі повного висуву та міцні металеві ручки зроблені під старовину. Окремо хочеться відмітити симтему зборки шухляди. В цьому випадку фасад додатково прижимається до корпусу ручками, що є досить надійним варіантом кріплення.

В комплект спальних меблів Глорія входять такі елементи:

Шафи. В чотиридверному варіанті одна частина з полицями, а інша з трубою під вішаки. В шестидверному – дві частини з трубою, а центральна з полицями. В кожному варіпнті шафів є два фасади з дзеркалом. Шафа Глорія прткрашена карнизом.

Ліжко двоспальне. В першу чергу ліжко Глорія розраховане під каркасний односторонній матрац. Про те можливо добрати спеціальний металевий підклад з ламелями для ортопедичних двосторонніх матраців. Побічниці виготовлені з МДФ та додатково підсилені.

 spalnya-gloriya  gloriya-6d
 gloriya-bmf  komplekt-gloriya
 lijko-gloriya  gloriya-lak
 gloriya-ruchku  gloriya-fasad

Комод Глорія так само, як і приліжкові тумбочки складається з корпусу ДСП. Кришки та фасади шухлядок виготовлені з МДФ.

Туалетний столик поділений на дві секції з центральними полицями МДФ для косметики. Кожна секція цього виробу має вверху маленьку шухлядку, а внизу відділеня з подицею що закривається фасадом. Дзеркало кріпиться до рамки МДФ. Воно йде як незалежний елемент і вішається на стіну над туалеткою, або над комодом.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *