Вітальня Атос

Класична вітальня АТОС

atos-mdf-2
Купити

Атос – велика, вмістима вітальня від фабрики БМФ. Білоцерківська меблева фабрика випускає багато меблів для вітальні. Та якщо говорити про вмістимі меблі, то Атос  безперечно виходить на перше місце.

atos-mdf
Атос МДФ

За весь час, що ми реалізуємо меблі вдалося продати багато таких стінок. Здебільшого їх стараються придбати люди старшого покоління, багатодітні сімї, та й усі ті, кому необхідно десь розмістити багато одягу та інших речей.

Розміри в см:

 Ширина  Висота  Глибина
4.08 2.13 0.57

Останіми роками продажі таких віталень, як Атос трохи зменшилися. В моду почали входити стінки в стилі мінімалізм. Тим не менше, їх всеодно купують, адже потреби у всіх різні. Щоб якось вплинути на продажі, фабрика БМФ модернізувала вітальню Атос і зараз ми розкажемо про одну з таких модифікацій – Атос МДФ.

Варіанти кольорів:

gorih-italiyskiy
Горіх італія

gorih-lak
Горіх лак

vishnya-lak
Вишня лак

kedr-lak
Горіх лак

Цей варіант меблів для вітальні Атос БМФ, ми недавно монтували в одному з сіл Галицького р-н. Іфано-Франківської області.

Дивіться відео:

Вітальня Атос складається з багатьох елементів, але продається вона тільки комплектом. Хоча правий склянний пенал в деяких випадках ставлять окремо, якщо вітальня  не вміщається на ширину стіни.

<<<Замовити вітальню Атос>>>

В цьому комплекті меблів передбачена вмістима шафа. Пять нижніх тумбочок для одягу та надставки над ними. Якщо говорити по секціях, то Атос складається: З шафи, двох скляних пеналів, вітрини, секцій бар та ТВ. В цій стінці передбачений бар класичного зразка з вертикальним відкриванням дверцят. Також є досить вмістима ніша для телевізора.

atos-korpus
Корпус

atos-bmf
Атос БМФ

Корпус вітальні Атос виготовлений з ДСП. До речі, що би там не говорили про Білоцерківські меблі, основа з якої вони виготовлені, тобто ДСП, є дуже міцною та стійкою до зовнішніх факторів. Ми якось проводили експеремент, залишивши кілька кусків ДСП від різних виробників в воді – ця плита простояла найдовше.

Отже, щоб трохи змінити загальний вигляд цієї стінки, дизайнери фабрики БМФ замінили звичайні васади на фрезеровані з МДФ. Завдяки цьому вітальня Атос стала більш сучасною та привабливою для покупців.

Що стосується фурнітури, то нічого нового сказати не можна. Дверцята бару фіксують тіж самі старі добрі обмежувачі, які хоч і є механічними,  використовується деякими виробниками вже більше двадцяти років. Завіси (35) також є непоганим варіантом в плані міцності. Якщо зважати на те що дверцята стали небагато легшими, то це досить практичний варіант. Шухлядки працюють на звичайних роликових направляючих. Також змінилися ручки, замість пластикових чи деревяних, тепер стали металічні, які кріпляться болтами. До того ж ручка кріпиться так, щоб вона могла крутитися кругом своєї осі, це недає дітям, які подюбляють гратися ручками відламати їх.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *